Reference

Co o mně klienti říkají?

Lada Nováková

Marťo,
chtěla bych Ti poděkovat za to, že ses mě ujal a začal trénovat.
Když jsem k Tobě přišla, měla jsem velké bolesti zad, byla křivá jak Quasimodo a ztrácela cit v jedné noze. Od 13 let mám skoliózu a v tuto dobu mě doktoři zavřeli na 5 let do korzetu, předepsali jednu rehabilitaci a nazdar. Během posledních pár let se mi stav zhoršil, byla jsem celkem u 5 ortopedů a každý mě chtěl hned poslat na operaci, kde by mi do zad narvali dvě titanové tyče, takže super vyhlídka..Byla jsem proti té operaci a jsem ráda, že ty také, že jsi přesvědčen, že ji nepotřebuji. Naopak jsi mi doporučil neustále cvičit (což jsem samozřejmě cvičila, ale ne správně, jak se ukázalo) a ukázal nový typ cvičení - SM systém.
Cvičím u Tebe pouze měsíc a půl a pokroky jsou neuvěřitelné! Bolesti téměř zmizely, zlepšilo se postavení těla, jsem mnohem rovnější a HLAVNĚ SE MI VRACÍ ZPÁTKY CIT DO NOHY!!! A to jsem se tak bála, abych o něj nepřišla. Byla jsem s tím samozřejmě u doktorů, ale na vyšetřeních nic nenašli, tudíž mi nevěřili. Ty jsi přišel na to, proč jsem v té noze ztrácela cit a postupně mi ho navracíš zpět.
Jsi člověk, který ví, co dělá a rozumí tomu, co dělá! Hlavně ta Tvá upřímná radost, když vidíš pokroky u svých klientů, je parádní.
Pokračuj v tom, co děláš, protože jsi opravdu odborník.
Moc Ti děkuji za ty pokroky, že mě trénuješ, máš k tomu takový přístup a máš se mnou trpělivost! 🙂 Těším se na další spolupráci.
Jsi prostě BOREC! :)

Lada Nováková

Lucie Opletalová

Hlavním přínosem jsi pro mě, Martine, byl v uvědomění si sebe samé. Začala jsem premyslet o tom, jaké dopady ma mé chování k mému tělu. Ať už se to týká nepravidelné stravy, prázdné stravy, absence pohybu, špatný pitný režim, nadmira požívání alkoholu... Dal si mi impulz otevřít v sobě lásku k sobě samé a přestat si ubližovat. Samotné cvičení bylo profesionální, ukázal jsi mi na diagnostice v jakem stavu mám ve svém věku pohybový aparat, pri strečinku a samotném cvičení jsi mi dokázal vysvětlit podstatu daného cviku, jeho vliv, zcela pochopitelně jsi mi ukázal jaký vliv ma špatné držení těla a špatně provedený cvik. Přátelský a přitom profesionální přístup mě nakopl v životě tam, kam mě nedokazala posunout žádná dieta, ani motivační cvičení z brožury. Jsem velice vděčná za to, ze jsi mi přišel do cesty. Ikdyz po společných trénincích nepokracuji dále ve cvičení, dbám na pravidelnou a plnohodnotnou stravu, pitný režim, abstinenci. S tělesnou vahou se nezatezuji, neb pravidelně zjišťuji úbytek váhy každý měsíc, sice ubytky na váze jsou spíše gramove, ale dolů to jde... jsem momentálně 5 kilo pod hodnotou váhy po skončení našeho společného cvičení. Což sama o sobě pokládám za osobní výhru a mám ze sebe dobrý pocit. Za to vděčím Tobě. A děkuji Ti.

Lucie Opletalová

Bára Michalčáková

Už jsem cvičila dříve a sama ale až teprve s Martinem jsem zjistila, že polovinu věcí jsem dělala špatně. Naučí Vás správnému držení těla, dýchání při cvicích, samotné správné provedení cviků a správné stravování se. Jako první Vám udělá diagnostiku těla a zjistí co, kde, je špatně nebo oslabené. Podle toho se odvíjí i Váš program. Mám menší skoliozu páteře ale cvičením jí pomáhám se dostat do správné polohy. Baví ho to a od toho se i odvíjí celý trénink s podrobným vysvětlením. Celou dobu je to Váš parťák k přiblížení se Vašemu snu. 🙂

Bára Michalčáková

Adéla Hanzlíčková

S Martinem spolupracujeme několik měsíců a nemůžu si ho vynachválit. Nejvíc se mi líbí, že ho práce opravdu baví a je to poznat. Dbá na správný pohyb tak, aby se člověk cvičením neničil, ale spíš napravil. Hodně se věnuje řešení bolesti zad, což je problém většiny naší populace. Ale dokáže dát pořádně do těla i vrcholovým sportovcům (vlastní zkušenost) :D. Velký plus je jeho přátelské a zároveň profesionální vystupování. Do svojí práce vkládá maximální úsilí a neustále se ve svém oboru vzdělává. A takových trenérů je málo! Takže já určitě doporučuji :).

Adéla Hanzlíčková - reprezentantka ČR na OH v Riu

Pavla Rovnanikova

Martin ako profesionalny trener, ale i ako clovek naprosto splnil moje ocakavania:) ocenujem jeho velmi profesionalny, zaroven kamaradsky pristup, peclivost pri jednotlivych cvikoch. Cenim si, ze sa neustale vzdelava a snazi sa mi predat svoje najlepsie skusenosti a znalosti. Dokaze mi vsetko vysvetlit (co nieje vzdy uplne jednoduche:)) S Martinom kombinujem cvicenie vo fitku a cvicenie vonku, je to prijemna zmena. I pri cviceni vonku ma Martin ako eso v rukave mnoho super cvikov a clovek potom zisti, ze cvicenie nemusi byt vzdy len utrpenie, ale vlastne i radost 🙂 a o to ide 🙂 Ako trenera mozem Martina len doporucit, doposial som sa nestrela s trenerom ako je on:)

Pavla Rovnanikova

Marie Březinová

Cvičení s Martinem mě lákalo, protože jako jeden z mála nenabízel hesla typu "zhubněte se mnou, tělo do plavek, za měsíc 10 cm dolů...", ale zaměřil se na správnou funkci pohybového aparátu a především zdravé tělo. Tomu odpovídala i první lekce - důkladná diagnostika pohybového aparátu. Martin je první trenér, který na mě ze sedu nehlásil naučené univerzální pohyby, ale opravdu se mi celou dobu každý trénink věnoval. Začala jsem chodit i na jeho lekce tabaty a je to jako injekce energie a skvělá parta lidí do toho. Martin je nejen super trenér, ale především skvělý člověk s osobním přístupem ke každému. Díky 🙂

Marie Březinová

Renata Hlaváčková

Martin je člověk, který vás svým přístupem úplně pohltí, ať je vám 20 nebo 50. Není to trenérská "rychlokvaška", která si udělá kurz trenéra a pak machruje v posilovně a požaduje nesmyslné částky za hodinu tréninku. Martin vi co dělá a chce vědět ještě víc, proto se neustále vzdělává. Nejen proto, aby dostal klienta do kondice, ale aby mu pomohl třeba od bolesti zad. Je mi 43 let a jsem několik měsíců Martinovou klientkou, díky jeho přístupu se mi změnil život nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické. Jako člověk mu vděčím za záda bez bolesti, jako žena mu vděčim za větší sebevědomí.... Díky Martinovi si znovu věřím a nestydím se ukázat v plavkách! Martin není jenom trenér, je to v první řadě člověk, kterého si já osobně strašně moc vážím za to všechno co dokázal a určitě ještě dokáže. Martine dekuju!

Renata Hlaváčková

Renata Veverková

Dekuji Martinovi za lekce ve fitku. Můžu vřele doporučit. Začala jsem chodit z důvodu bolesti krční páteře, ze které mívám občas migrény. Už po prvním tréninku a diagnostice, při ktreré zjistil důvody bolesti, jsem odcházela domů krásně protažená a uvolněná v oblasti krční páteře a napětí se zmírnilo. Také jsem měla v oblasti krční páteře malou bouličku, která mi zmizela a to podotýkám, že jsem už absolvovala cvičeni na bolest zad a podobně, ale nemělo to žádný efekt. Když jsem občas pozorovala jiné trenéry ve fitku, tak jen postávali vedle svých klientů a přišlo mi že se jim ani moc nevěnují. Martin je do své práce zapálený, neustále se vzdělává a je věčně usměvavé sluníčko. Věnuje se po celou dobu tréninku pouze vám a neustále sleduje každý váš pohyb (myšleno v dobrém 🙂 ). Moc děkuji a budu se snažit cvičit podle plánu. Navíc si nemusíte nosit vodu a ručník, to vždy dostanete.

Renata Veverková

Martina Píšťková

S Martinem jsem začala cvičit v únoru kvůli krční páteři a bolesti v zádech. Po diagnostice, kde zjistil, co všechno je špatně, začala náprava. Je fajn, že pro něj to nebylo jen "stání vedle mne a koukání do blba", ale opravdu sledoval každý můj pohyb, aby byl proveden správně. Přesvědčila jsem se, že tomu opravdu rozumí. Vysvětlí rozložení a práci svalů (což je pro mne stejně pořád španělská vesnice - hlavně, že to funguje  🙂 ), poradí správný způsob cvičení. Každá hodina, i když byla náročná, měla pozitivní výsledky, po cvičení nic nepříjemně nebolelo, jen tak jak mělo ;). Cvičení mi velmi pomohlo. Naučil mně správně provádět cviky, které udržují stav mých zad a páteře bez bolesti, naučila jsem "využívat" všech svých svalů k správnému držení těla a postoje. Nějaké cviky jsem měla od rehabilitační, ale cvičení s Martinem bylo mnohem účinnější. Teď už cvičím více méně sama, ale pro kontrolu a protože mi chybí ten dohled a péče, si s Martinem sem tam domluvím další lekci. Martin je pohoďák s profesionálním přístupem. Umí povzbudit, pochválit a také není třeba tahat 2l lahev vody a ručník  😉 (trenér vždy přinese) Děkuji Marťas  🙂

Martina Píšťková

Co jsme spolu dokázali?

« 1 z 2 »

Reference

Updated on 2017-10-11T16:02:54+00:00, by Martin Schmiedl.